specialisme: Vollegrondsgroente

8 oktober 2019

Stefan Michiels

Manager Team Akkerbouw Zuidoost-Nederland   T: +31 (0)6 29 45 19 01 E: s.michiels@delphy.nl Lees meer…

9 maart 2018

Reinier Stoutjesdijk

Adviseur Akkerbouw Expert: Akkerbouw, vollegrondsgroente Regio: Zuidwest-Nederland M +31 (0)6 53 15 18 05 E r.stoutjesdijk@delphy.nl Lees meer…

6 januari 2016

Erik Tomassen

Senior Adviseur Vollegrondsgroenten Regio: Limburg, Oost-Brabant en Duitsland Expert: Bemesting en gewasbescherming T  +31 (0) 6 34 65 88 20 E e.tomassen@delphy.nl Lees meer…

30 december 2015

Henry van den Akker

Senior adviseur Akkerbouw Regio: Oost-Brabant Expert: Bemesting, bodemverbetering en water T +31 (0)6 53 31 03 83 E h.vandenakker@delphy.nl Lees meer…

24 december 2015

Jacob Dogterom

Projecten en Innovaties T +31 (0)317 491 578 M +31 (0)6 53 38 95 07 E j.dogterom@delphy.nl Lees meer…

24 december 2015

Harm Brinks

Projecten en Innovaties Expert: Precisielandbouw, Biologische Landbouw Regio: Nederland, Internationaal (Oost-Europa) M +31 (0)6 20 42 38 95 E h.brinks@delphy.nl Lees meer…

21 december 2015

Wyncko Tonckens

Senior Adviseur Akkerbouw Regio: Groningen T +31 (0)321 388 841 M +31 (0)6 53 79 23 22 E w.tonckens@delphy.nl Lees meer…

Wyncko Tonckens
21 december 2015

Jan Salomons

Senior Adviseur Akkerbouw Regio: Flevoland Expert: Gewasbescherming M +31 (0)6 53 15 17 55 T +31 (0)321 388 841 E j.salomons@delphy.nl Lees meer…

Jan Salomons
21 december 2015

Herbert Stolker

Crop Consultant Region: South Afrika, Afrika T +27 7 2 54 55 757 M+31 (0)6 27 01 11 91 E h.stolker@delphy.nl Lees meer…