specialisme: Tomaten

21 januari 2019

Huub Hermus

Senior adviseur Tomaat, Aubergine Nederland, Frankrijk, Zwitserland, Internationaal M +31 (0)6 83 27 96 44 E h.hermus@delphy.nl Lees meer…

1 maart 2018

Joris Mulders

adviseur Glasgroenten Expert: tomaat Regio: Nederland, Internationaal   M +31 (0)6 53 86 23 18 E J.Mulders@delphy.nl Lees meer…

8 januari 2016

Arjan Vijverberg

Adviseur Tomaat Expert:  QMS tomaat Regio: Nederland, internationaal M +31 (0)6 53 15 18 24 E a.vijverberg@delphy.nl Lees meer…

7 januari 2016

Joop Verhoeven

Senior Adviseur Tomaat en Paprika Regio: Nederland, Internationaal M +31 (0)6 53 42 72 30 E j.verhoeven@delphy.nl Lees meer…

7 januari 2016

Ewoud van der Ven

Senior Adviseur komkommer, tomaat, biologische glastuinbouw Regio: Nederland, Internationaal M +31 (0)6 20 39 82 73 E e.vanderven@delphy.nl Lees meer…

7 januari 2016

Henk Kalkman

Senior Adviseur Tomaat, Komkommer Regio Zuid-Holland, Internationaal M +31 (0)6 20 01 10 82 E h.kalkman@delphy.nl Lees meer…

7 januari 2016

Piet van Adrichem

Senior Adviseur Komkommer, Tomaten Regio: Zuidoost-Nederland, Drenthe, Internationaal M +31 (0)6 53 70 98 60 E p.vanadrichem@delphy.nl   Lees meer…

22 december 2015

Rudy Devreker

Manager team België Senior Adviseur Glasgroenten België Expert: teeltbegeleiding Tomaten Regio: België T +32 (0)4 75 72 03 20 E rdv@dlv.be E r.devreker@delphy.nl Lees meer…

21 december 2015

Mink Vermeer

Senior Project Manager International Worldwide Manager AgriGulf “let us make your crops better” M +31 6 20 13 12 06 (WhatsApp/Viber) E m.vermeer@delphy.nl Skype: minkve Lees meer…