specialisme: QMS

12 april 2019

Remco van Endschot

Adviseur aardbeien, frambozen, bramen Expert: Onder glas (aardbeien, frambozen, bramen), tunnels, substraat, trayplanten, QMS Regio: Europa M +31 (0)6 55 80 78 32 E r.vanendschot@delphy.nl Lees meer…

18 januari 2019

Erik Buitenhuis

Adviseur Grootfruit Regio: Europa Expert: Grootfruit en QMS M +31 (0)6 16 50 87 73 E e.buitenhuis@delphy.nl   Lees meer…

1 maart 2018

Jeroen Boonekamp

Onderzoeker Improvement Centre Expert: Klimaatcellen, Onderzoek glastuinbouw, QMS Regio: Nederland, internationaal T  +31 (0)6 83 09 69 86 E  J.Boonekamp@delphy.nl Lees meer…

27 juni 2017

Klaas van Egmond

Teelt Engineer Expert: ICT, QMS, data Regio: Nederland, Internationaal M +31 (0)6 41 90 05 72 E k.vanegmond@delphy.nl   Lees meer…

8 januari 2016

Arjan Vijverberg

Adviseur Tomaat Expert:  QMS tomaat Regio: Nederland, internationaal M +31 (0)6 53 15 18 24 E a.vijverberg@delphy.nl Lees meer…

24 december 2015

Herman Krebbers

Projecten en Innovaties Expert: Mechanisatie en precisielandbouw M +31 (0)6 53 40 00 66 E h.krebbers@delphy.nl Lees meer…

21 december 2015

Jan Sikken

Onderzoeker Akkerbouw Regio: Noordoost-Nederland M +31 (0)6 10 92 50 23 E j.sikken@delphy.nl Lees meer…

Jan Sikken
21 december 2015

René Bal

Adviseur grootfruit Regio: Europa Expert: Grootfruit en QMS M +31 (0)6 – 53 37 50 87 E r.bal@delphy.nl Lees meer…

21 december 2015

Hans Kok

Adviseur en onderzoeker Bloembollen Expert: Teelt en broei van lelie, gladiool, iris en QMS, Onderzoek Regio: Nederland, Internationaal M +31 (0)6  20 39 82 66 E h.kok(at)delphy.nl Lees meer…