specialisme: Bodem

30 december 2015

Henry van den Akker

Senior adviseur Akkerbouw Regio: Oost-Brabant Expert: Bemesting, bodemverbetering en water T +31 (0)6 53 31 03 83 E h.vandenakker@delphy.nl Lees meer…

30 december 2015

Bert Aasman

Manager team Akkerbouw Zuidoost-Nederland Regio: Oost-Brabant Expert: Beregening, bodem, water, vruchtwisseling en aaltjes M +31 (0)6 53 15 23 89 E b.aasman@delphy.nl Lees meer…

24 december 2015

Cees Oele

Projecten en Innovaties Expert: Bodem en Biobased productie T +31 (0)317 491 578 M +31 (0)6 20 39 82 58 E c.oele@delphy.nl Lees meer…

21 december 2015

Laurens Persoon

Adviseur Akkerbouw Regio: Flevoland en Friesland Expert: Bodem en Bemesting M +31 (0)6 52 09 36 73 T +31 (0)321 388 841 E l.persoon@delphy.nl Lees meer…

Laurens Persoon
21 december 2015

Christoffel den Herder

Manager / senior adviseur Biologische Akkerbouw Expert: Bodembewerking Regio: Flevoland, Noordwest Nederland M +31 (0)6 12 15 51 31 T +31 (0)321  388 841 E c.denherder@delphy.nl Lees meer…

Christoffel Den Herder
21 december 2015

Teake Dijkstra

Senior adviseur Potplanten Expert: bodem, water, bemesting Regio: Nederland, internationaal M +31 (0)6  51 34 47 41 E t.dijkstra@delphy.nl Lees meer…

21 december 2015

Bert Huizinga

Adviseur Akkerbouw Regio: Zuid Westerwolde Expert: Bodem, Bewaring M +31 (0) 6 51 50 42 14 E b.huizinga@delphy.nl Lees meer…

21 december 2015

Pierre Cammaert

Senior Adviseur Akkerbouw Regio: Zuidwest Nederland Expert: Akkerbouw, Bodem, Economie en Strategie T +31(0)6 – 53 83 31 17 M p.cammaert@delphy.nl Lees meer…

21 december 2015

Nelis van der Bok

Senior Adviseur Akkerbouw Regio: Zuidwest Nederland Expert: Specialist Bodem, Water en Bemesting T +31 (0)6 – 53 21 63 27 M n.vanderbok@delphy.nl   Lees meer…

21 december 2015

Guus Braam

Manager Team Bloembollen Expert: Bloembollenteelt op zand, dahlia, manager Bodem, water en bemesting M +31 (0)6 53 81 97 70 E g.braam@delphy.nl Lees meer…