specialisme: Bodem

30 december 2015

Henry van den Akker

Senior adviseur Akkerbouw Regio: Oost-Brabant Expert: Bemesting, bodemverbetering en water T +31 (0)6 – 5331 0383 E h.vandenakker@delphy.nl Lees meer…

30 december 2015

Bert Aasman

Manager team Akkerbouw Zuidoost-Nederland Regio: Oost-Brabant Expert: Beregening, bodem, water, vruchtwisseling en aaltjes M +31 (0)6 – 5315 2389 E b.aasman@delphy.nl Lees meer…

24 december 2015

Cees Oele

Projecten en Innovaties Expert: Bodem en Biobased productie T +31 317 491 578 M +31 6 2039 8258 E c.oele@delphy.nl Lees meer…

21 december 2015

Laurens Persoon

Adviseur Akkerbouw Regio: Flevoland en Friesland Expert: Bodem en Bemesting M +31 (0)6 – 5209 3673 T +31 (0)321 – 388 841 E l.persoon@delphy.nl Lees meer…

21 december 2015

Christoffel den Herder

Senior Adviseur Biologische Akkerbouw Expert: Bodembewerking Regio: Flevoland, Noordwest Nederland M +31 (0)6 – 1215 5131 T +31 (0)321 – 388 841 E c.denherder@delphy.nl Lees meer…

21 december 2015

Teake Dijkstra

Senior adviseur Potplanten Expert: bodem, water, bemesting Regio: Nederland, internationaal M +31(0)6 – 51 34 47 41 E t.dijkstra@delphy.nl Lees meer…

21 december 2015

Bert Huizinga

Adviseur Akkerbouw Regio: Zuid Westerwolde Expert: Bodem, Bewaring M +31 (0) 6 51 50 42 14 E b.huizinga@delphy.nl Lees meer…

21 december 2015

Pierre Cammaert

Senior Adviseur Akkerbouw Regio: Zuidwest Nederland Expert: Akkerbouw, Bodem, Economie en Strategie T +31(0)6 – 53 83 31 17 M p.cammaert@delphy.nl Lees meer…

21 december 2015

Nelis van der Bok

Senior Adviseur Akkerbouw Regio: Zuidwest Nederland Expert: Specialist Bodem, Water en Bemesting T +31 (0)6 – 53 21 63 27 M n.vanderbok@delphy.nl   Lees meer…

21 december 2015

Guus Braam

Manager Team Bloembollen Expert: Bloembollenteelt op zand, dahlia, manager Bodem, water en bemesting M +31 (0)6 – 5381 9770 E g.braam@delphy.nl Lees meer…