specialisme: Bewaring

Bewaring

30 december 2015

Henry van den Akker

Senior adviseur Akkerbouw Regio: Oost-Brabant Expert: Bemesting, bodemverbetering en water T +31 (0)6 53 31 03 83 E h.vandenakker@delphy.nl Lees meer…

21 december 2015

Paul Hooijman

Manager, Senior Adviseur Akkerbouw Expert: pootaardappelen, bewaring akkerbouw Regio: Flevoland en Noord-Holland M +31 (0)6 51 25 98 97 T +31 (0)321 388 841 E p.hooijman@delphy.nl Lees meer…

Paul Hooijman
21 december 2015

Bert Huizinga

Adviseur Akkerbouw Regio: Zuid Westerwolde Expert: Bodem, Bewaring M +31 (0)6 51 50 42 14 E b.huizinga@delphy.nl Lees meer…

Bert Huizinga
21 december 2015

Roelof Naber

Manager Team Akkerbouw Regio: Drentse Monden Expert: Strategisch advies, Bewaring, Uienteelt M + 31 (0)6 53 15 17 22 E r.naber@delphy.nl Lees meer…

Roelof Naber
21 december 2015

Anton van der Velde

Adviseur Akkerbouw Expert: Akkerbouw, Knolselderij, Bewaring T +31(0)6 53 15 17 56 E a.vandervelde@delphy.nl Lees meer…

Anton van der Velde
21 december 2015

Gerhard Riphagen

Adviseur grootfruit Regio: Nederland Expert: Grootfruit M +31 (0)6 – 5342 7208 E  g.riphagen@delphy.nl   Lees meer…

21 december 2015

Arie Schipper

Senior Adviseur Sierteelt Regio: Zuid Holland Expert: Economie en Strategie, Bedrijfsuitrusting M +31 (0)6 20 39 82 53 E a.schipper@delphy.nl Lees meer…

21 december 2015

Bob Bisschops

Adviseur Bloembollen Regio: Duin- en Bollenstreek, Verenigde Staten, Canada Expert: Teelt en broei van hyacint, narcis, tulp, muscari en dahlia Energie-inkoop en -besparing M +31 (0)6 17 55 21 78 E b.bisschops(at)delphy.nl Lees meer…

15 december 2015

Harrie Pijnenburg

Senior Adviseur Vollegrondsgroente en Aardbeien Expert: Gewasbescherming, Aardbei vollegrond Regio: Nederland en Scandinavië M +31 (0)6 53 42 75 07 E h.pijnenburg@delphy.nl Lees meer…