specialisme: Bemesting

7 januari 2016

Han Kammer

Adviseur akkerbouw Regio: Groninger Veenkoloniën Expert: Bemesting M +31 (0)6 26 54 43 46 E h.kammer@delphy.nl Lees meer…

Han Kammer
6 januari 2016

Erik Tomassen

Senior Adviseur Vollegrondsgroenten Regio: Limburg, Oost-Brabant en Duitsland Expert: Bemesting en gewasbescherming T  +31 (0) 6 34 65 88 20 E e.tomassen@delphy.nl Lees meer…

30 december 2015

Henry van den Akker

Senior adviseur Akkerbouw Regio: Oost-Brabant Expert: Bemesting, bodemverbetering en water T +31 (0)6 53 31 03 83 E h.vandenakker@delphy.nl Lees meer…

21 december 2015

Laurens Persoon

Adviseur Akkerbouw Regio: Flevoland en Friesland Expert: Bodem en Bemesting M +31 (0)6 52 09 36 73 T +31 (0)321 388 841 E l.persoon@delphy.nl Lees meer…

Laurens Persoon
21 december 2015

Teake Dijkstra

Senior adviseur Potplanten Expert: bodem, water, bemesting Regio: Nederland, internationaal M +31 (0)6  51 34 47 41 E t.dijkstra@delphy.nl Lees meer…

21 december 2015

Gerjan Brouwer

Adviseur biologische fruitteelt en agrarisch natuurbeheer Regio: Nederland en Duitsland Expert: Biologische fruitteelt, Biodiversiteit, Bemesting M +31 (0)6 53 37 51 03 E g.brouwer@delphy.nl Lees meer…

21 december 2015

Nelis van der Bok

Senior Adviseur Akkerbouw Regio: Zuidwest Nederland Expert: Specialist Bodem, Water en Bemesting T +31 (0)6 53 21 63 27 E n.vanderbok@delphy.nl   Lees meer…

Nelis van der Bok
21 december 2015

Guus Braam

Manager Team Bloembollen Expert: Bloembollenteelt op zand, dahlia, manager Bodem, water en bemesting M +31 (0)6 53 81 97 70 E g.braam@delphy.nl Lees meer…