specialisme: Akkerbouw

20 Oktober 2016

Emiel Kamminga

Senior Adviseur Akkerbouw Regio: Groningen M +31 (0)6 12 97 31 67 T +31 (0)321 388 841 Region: Poland M +48 515 483 745 (Poland) E e.kamminga@delphy.nl Lees meer…

Emiel Kamminga
7 januari 2016

Han Kammer

Adviseur akkerbouw Regio: Groninger Veenkoloniën Expert: Bemesting M +31 (0)6 26 54 43 46 E h.kammer@delphy.nl Lees meer…

Han Kammer
6 januari 2016

Erik Tomassen

Senior Adviseur Vollegrondsgroenten Regio: Limburg, Oost-Brabant en Duitsland Expert: Bemesting en gewasbescherming T  +31 (0) 6 34 65 88 20 E e.tomassen@delphy.nl Lees meer…

6 januari 2016

Jos Souren

Adviseur Akkerbouw Expert: Economie Regio: De Kempen / België T +31 (0)6 53 15 17 75 E j.souren@delphy.nl Lees meer…

6 januari 2016

Renould Schiffelers

Senior Adviseur Akkerbouw Regio: Midden en Zuid-Limburg Expert: Gewasbescherming, Bemesting en Bedrijfsbegeleiding, Opleiding Licentie-verlenging T +31 (06) 53 15 17 43 E r.schiffelers@delphy.nl Lees meer…

6 januari 2016

Sjef Crijns

Adviseur Akkerbouw Regio: Zuid-Limburg Expert: Gewasbescherming M +31 (0)6 53 31 03 81 E j.crijns@delphy.nl Lees meer…

30 december 2015

Henry van den Akker

Senior adviseur Akkerbouw Regio: Oost-Brabant Expert: Bemesting, bodemverbetering en water T +31 (0)6 53 31 03 83 E h.vandenakker@delphy.nl Lees meer…

30 december 2015

Bert Aasman

Manager team Akkerbouw Zuidoost-Nederland Regio: Oost-Brabant Expert: Beregening, bodem, water, vruchtwisseling en aaltjes M +31 (0)6 53 15 23 89 E b.aasman@delphy.nl Lees meer…

24 december 2015

Herman Krebbers

Projecten en Innovaties Expert: Mechanisatie en precisielandbouw M +31 (0)6 53 40 00 66 E h.krebbers@delphy.nl Lees meer…

24 december 2015

Jacob Dogterom

Projecten en Innovaties T +31 (0)317 491 578 M +31 (0)6 53 38 95 07 E j.dogterom@delphy.nl Lees meer…