specialisme: Akkerbouw

9 maart 2018

Reinier Stoutjesdijk

Adviseur Akkerbouw zw Expert: Akkerbouw, vollegrondsgroente Regio: (Zuid-West) Nederland   M +31 (0)6 53 15 18 05 E R.Stoutjesdijk@delphy.nl Lees meer…

1 maart 2018

Anthon Bom

Adviseur Akkerbouw Expert: akkerbouw, vollegrondsgroente, biologische landbouw Regio: Nederland M +31 (0)6 13 51 38 13 E A.Bom@delphy.nl Lees meer…

Anthon Bom
26 juni 2017

Niek Vedelaar

Adviseur Akkerbouw & Vollegrondsgroenten Regio: Noordwest-Nederland T +31 (0)321 38 88 21 M +31 (0)6 51 60 45 21 E n.vedelaar@delphy.nl Lees meer…

Niek Vedelaar
15 februari 2017

Koen Peters

Adviseur Akkerbouw Regio: Noord-Limburg / De Peel Expert: Mechanisatie M +31 6  22 97 42 85 E k.peters@delphy.nl Lees meer…

20 Oktober 2016

Emiel Kamminga

Senior Adviseur Akkerbouw Regio: Groningen M +31 (0)6 12 97 31 67 T +31 (0)321 388 841 Region: Poland M +48 515 483 745 (Poland) E e.kamminga@delphy.nl Lees meer…

Emiel Kamminga
7 januari 2016

Han Kammer

Adviseur akkerbouw Regio: Groninger Veenkoloniën Expert: Bemesting M +31 (0) 6 26 54 43 46 E h.kammer@delphy.nl Lees meer…

6 januari 2016

Erik Tomassen

Senior Adviseur Vollegrondsgroenten Regio: Limburg, Oost-Brabant en Duitsland Expert: Bemesting en gewasbescherming T  +31 (0) 6 34 65 88 20 E e.tomassen@delphy.nl Lees meer…