specialisme: Aardbei

4 september 2020

Marc van Tilburg

Adviseur Zachtfruit Expert: Aardbeien in kassen, stellingen, trayplantenopkweek, digitalisering/SQMS Reio: Europa M +31 (0)6 30 32 71 91 E m.vantilburg@delphy.nl Lees meer…

16 september 2019

Vera Theelen

Onderzoek Zachtfruit Expert: Onderzoek Regio: Europa M +31(0)6 83 18 02 15 E v.theelen@delphy.nl Lees meer…

2 juni 2017

Bart Jongenelen

Manager Delphy ISFC Expert: Onderzoek Regio: Europa M +31 (0)6 53 15 14 12 E b.jongenelen@delphy.nl Lees meer…

2 juni 2017

Jan Janssen

Adviseur Zachtfruit Expert: aardbei onder glas, aardbei in tunnels / stellingen, aardbeien vollegrond, trayplanten opkweek Regio: Nederland, Duitsland M +31 (0)6 83 89 95 67 E j.janssen@delphy.nl   Lees meer…

23 december 2015

David Wood

Senior Advisor, Expert in Soft Fruit: Strawberry, Cane Fruit, Bush Fruits in UK and Ireland T + 44 (0) 78 60 73 01 84 E d.wood@delphy.co.uk Lees meer…

23 december 2015

Angus Coates

Senior Advisor, Expert in Soft Fruit: Strawberry, Cane Fruit, Bush Fruits in UK and Ireland T + 44 (0) 78 25 83 96 88 E a.coates@delphy.co.uk Lees meer…

23 december 2015

Dennis Wilson

Senior Advisor / Managing Director, Expert in Soft Fruit (Strawberry, Cane Fruit, Bush Fruits) in UK and Ireland T + 44 (0) 77 85 34 04 13 E  d.wilson@delphy.co.uk Lees meer…

15 december 2015

Klaas Walraven

Manager Team Zachtfruit / Adviseur Zachtfruit Expert: Aardbeien glas en stelling, stekkenteelt kas en trayplantenopkweek Regio: Nederland, Duitsland, Denemarken, Engeland, Ierland, overige M +31 (0)6 10 98 63 44 E k.walraven@delphy.nl Lees meer…

15 december 2015

Adri Streef

Senior Adviseur Fruitteelt en Zachtfruit Expert: blauwe bes, framboos, aardbeien, kers,  economie en schadetaxatie fruit breed Regio: Europa M +31 (0)6 53 37 50 99 E a.streef@delphy.nl Lees meer…