specialisme: Aardappelen

6 januari 2016

Jos Souren

Adviseur Akkerbouw Expert: Economie Regio: De Kempen / België T +31 (0)6 53 15 17 75 E j.souren@delphy.nl Lees meer…

30 december 2015

Henry van den Akker

Senior adviseur Akkerbouw Regio: Oost-Brabant Expert: Bemesting, bodemverbetering en water T +31 (0)6 53 31 03 83 E h.vandenakker@delphy.nl Lees meer…

21 december 2015

Paul Hooijman

Manager, Senior Adviseur Akkerbouw Expert: pootaardappelen, bewaring akkerbouw Regio: Flevoland en Noord-Holland M +31 (0)6 51 25 98 97 T +31 (0)321 388 841 E p.hooijman@delphy.nl Lees meer…

Paul Hooijman
21 december 2015

Jan Salomons

Senior Adviseur Akkerbouw Regio: Flevoland Expert: Gewasbescherming M +31 (0)6 53 15 17 55 T +31 (0)321 388 841 E j.salomons@delphy.nl Lees meer…

Jan Salomons
21 december 2015

Jan Sikken

Onderzoeker Akkerbouw Regio: Noordoost-Nederland M +31 (0)6 10 92 50 23 E j.sikken@delphy.nl Lees meer…

Jan Sikken
21 december 2015

Jeroen Willemse

Adviseur Akkerbouw Expert: Economie en Strategie, Biodiversiteit, Biologische Landbouw T +31(0)6  53 33 03 19 E j.willemse@delphy.nl Lees meer…

Jeroen WIllemse
21 december 2015

Mink Vermeer

Senior Project Manager International Manager AgriGulf “let us make your crops better” M +31 6 20 13 12 06 (WhatsApp/Viber) E m.vermeer@delphy.nl Skype: minkve Lees meer…

21 december 2015

Jaap Grezel

Adviseur Akkerbouw Regio: Noord Westerwolde Expert: Techniek, Precisielandbouw M +31 (0)6 10 77 79 44 E j.grezel@delphy.nl Lees meer…

Jaap Grezel