20 september 2020

Demodag Robotisering 2 oktober

Thema: Next generation mechanische onkruidbestrijding: To Robot or not to Robot that’s the Question.

De Demodag Robotisering zal op 2 oktober 2020 op AgroProeftuin de Peel georganiseerd worden in dit thema. Deze bijeenkomst binnen het project Schoon Water is gericht
op de mogelijkheden van mechanische onkruidbestrijding door middel van camera’s, autonome mechanische onkruidrobot en elektrische onkruidbestrijding. De machines zijn werkend te zien op een aangelegd demoperceel met rucola, zodat het resultaat ook goed zichtbaar wordt.

Bezienswaardigheden:

– Autonome mechanische onkruidrobot ’s Dino en Oz
– Garford Robocrop in de rij
– Zasso elektrische onkruidbestrijding

Nog steeds belangrijk: Neem de huidige Corona regels serieus. Voelt u zich niet goed, blijf dan a.u.b. thuis. Voor een goede organisatie is opgave verplicht!  Aanmelden kon t/m 1 oktober 2020.

 

Share:

Berichten overnemen mag uitsluitend met bronvermelding ‘Delphy’.