of of

Alle experts van Delphy

Anthon Bom

Adviseur Akkerbouw
Expert: akkerbouw, vollegrondsgroente, biologische landbouw
Regio: Nederland

M +31 (0)6 13 51 38 13
E A.Bom@delphy.nl

Anthon Bom

Bert Aasman

Manager team Akkerbouw Zuidoost-Nederland
Regio: Oost-Brabant
Expert: Beregening, bodem, water, vruchtwisseling en aaltjes

M +31 (0)6 53 15 23 89
E b.aasman@delphy.nl

Christoffel den Herder

Manager / senior adviseur Biologische Akkerbouw
Expert: Bodembewerking
Regio: Flevoland, Noordwest Nederland

M +31 (0)6 12 15 51 31
T +31 (0)321  388 841
E c.denherder@delphy.nl

Christoffel Den Herder

Cor van Oers

Manager Akkerbouw en Vollegrondsgroente
Expert: Projectmanagement, Biomassa, Biobased Innovations Garden

M +31(0) 6 53 42 72 46
E c.vanoers@delphy.nl

Cor Van Oers

Erik Tomassen

Senior Adviseur Vollegrondsgroenten
Regio: Limburg, Oost-Brabant en Duitsland
Expert: Bemesting en gewasbescherming

T  +31 (0) 6 34 65 88 20
E e.tomassen@delphy.nl

Harm Brinks

Projecten en Innovaties
Expert: Precisielandbouw, Biologische Landbouw
Regio: Nederland, Internationaal (Oost-Europa)

M +31 (0)6 20 42 38 95
E h.brinks@delphy.nl

Harrie Pijnenburg

Senior Adviseur Vollegrondsgroente en Aardbeien

Expert: Gewasbescherming, Aardbei vollegrond
Regio: Nederland en Scandinavië

M +31 (0)6 53 42 75 07
E h.pijnenburg@delphy.nl

Jan Salomons

Senior Adviseur Akkerbouw
Regio: Flevoland
Expert: Gewasbescherming

M +31 (0)6 53 15 17 55
T +31 (0)321 388 841
E j.salomons@delphy.nl

Jan Salomons

Johan Wander

Senior Projectmanager Onderzoek Akkerbouw, Vollegrondsgroenten, Mais
Regio: Nederland
Expert: Onderzoek, Quality Carrots, Graszaad

M +31 (0)6 51 37 64 89
E j.wander@delphy.nl

Jos van Hamont

Senior Adviseur Aardbeien, Asperges en Vollegrondsgroente

Expert: Biologische Landbouw
Regio: Europa

M +31 (0)6 53 37 52 57
E j.vanhamont@delphy.nl

Klaas Walraven

Senior Adviseur Aardbeien

Expert: Trayplanten, aardbei onder glas en aardbei op substraat
Regio: Internationaal

M +31 (0)6 10 98 63 44
E k.walraven@delphy.nl

Léon Vonk

Senior Adviseur Aardbeien en Vollegrondsgroente

Expert: Aardbei vollegrond
Regio: Nederland en Duitsland

M +31 (0)6 10 92 13 66
E l.vonk@delphy.nl

Mink Vermeer

Senior Project Manager International

Manager AgriGulf “let us make your crops better”

M +31 6 20 13 12 06 (WhatsApp/Viber)

E m.vermeer@delphy.nl

Skype: minkve

Trudy van Rhee

Secretaresse Team Aardbeien, Houtig Kleinfruit,
Akkerbouw en Vollegrondsgroente Zuidoost-Nederland

T +31 (0)77 398 7500
E t.vanrhee@delphy.nl

Truuske Cox

Secretaresse team Akkerbouw en Vollegrondsgroenten Zuidoost-Nederland, Paddenstoelen, Aardbeien

T +31(0)77 39 875 00
E t.cox@delphy.nl