of of

Alle experts van Delphy

Ad van Laarhoven

Manager, Senior Adviseur Aardbeien

Expert: Aardbei in tunnels, in kassen, op stellingen. Stekproductie en trayplanten
Regio: Europa

M +31 (0)6 53 35 54 06
E a.vanlaarhoven@delphy.nl

Adri Streef

Senior Adviseur Fruitteelt en Aardbeien

Expert: Kersen, Aardbeien, Economie en Gewastaxaties
Regio: Europa en Azië

M +31 (0)6 53 37 50 99
E a.streef@delphy.nl

Angus Coates

Senior Advisor, Expert in Soft Fruit: Strawberry, Cane Fruit, Bush Fruits in UK and Ireland

T + 44 (0) 78 25 83 96 88
E a.coates@delphy.co.uk

David Wood

Senior Advisor, Expert in Soft Fruit: Strawberry, Cane Fruit, Bush Fruits in UK and Ireland

T + 44 (0) 78 60 73 01 84
E d.wood@delphy.co.uk

Dennis Wilson

Senior Advisor / Managing Director, Expert in Soft Fruit (Strawberry, Cane Fruit, Bush Fruits) in UK and Ireland

T + 44 (0) 77 85 34 04 13
E  d.wilson@delphy.co.uk

Gert Voeten

Senior Adviseur Aardbeien België

Expert: Aardbei onder glas, substraten en trayplanten
Regio: België

M +32 473 63 42 57
E gv@delphy.be

Harrie Pijnenburg

Senior Adviseur Vollegrondsgroente en Aardbeien

Expert: Gewasbescherming, Aardbei vollegrond
Regio: Nederland en Scandinavië

M +31 (0)6 53 42 75 07
E h.pijnenburg@delphy.nl

Jos van Hamont

Senior Adviseur Aardbeien, Asperges en Vollegrondsgroente

Expert: Biologische Landbouw
Regio: Europa

M +31 (0)6 53 37 52 57
E j.vanhamont@delphy.nl

Klaas Walraven

Senior Adviseur Aardbeien

Expert: Trayplanten, aardbei onder glas en aardbei op substraat
Regio: Internationaal

M +31 (0)6 10 98 63 44
E k.walraven@delphy.nl

Léon Vonk

Senior Adviseur Aardbeien en Vollegrondsgroente

Expert: Aardbei vollegrond
Regio: Nederland en Duitsland

M +31 (0)6 10 92 13 66
E l.vonk@delphy.nl

Paul van Elmpt

Senior Adviseur Aardbeien en Vollegrondsgroente

Expert: Aardbei en asperges
Regio: Nederland en Duitsland

M +31 (0)6 53 21 63 24
E p.vanelmpt@delphy.nl

Remco van Endschot

Adviseur aardbeien, frambozen, bramen

Expert: Onder glas (aardbeien, frambozen, bramen), tunnels, substraat, trayplanten, QMS
Regio: Europa

M +31 (0)6 55 80 78 32
E r.vanendschot@delphy.nl

Trudy van Rhee

Secretaresse Team Aardbeien, Houtig Kleinfruit,
Akkerbouw en Vollegrondsgroente Zuidoost-Nederland

T +31 (0)77 398 7500
E t.vanrhee@delphy.nl

Truuske Cox

Secretaresse team Akkerbouw en Vollegrondsgroenten Zuidoost-Nederland, Paddenstoelen, Aardbeien

T +31(0)77 39 875 00
E t.cox@delphy.nl