of of

Alle experts van Delphy

Aad van den Berg

Manager Kennisontwikkeling Glastuinbouw
Manager Team Delphy Digital
Manager Vertical Farming
Expert: Manager, Agribusiness International
Regio: Nederland

M +31 (0)6 41 90 05 75
E a.vandenberg@delphy.nl

Aad van Holsteijn

Consultant Glastuinbouw, specialisatie jaarrondteelten/ kamerplanten
Expert: Orchideeën, Bromelia’s, Groene planten en niche-teelten

Regio: Nederland, Internationaal

M +31 (0)6  53 42 72 09
E a.vanholsteijn@delphy.nl

Ad van Laarhoven

Manager Team Zachtfruit / Senior Adviseur Zachtfruit

Expert: Aardbei in tunnels, in kassen, op stellingen. Stekproductie en trayplanten
Regio: Europa

M +31 (0)6 53 35 54 06
E a.vanlaarhoven@delphy.nl

Adri Streef

Senior Adviseur Fruitteelt en Zachtfruit

Expert: blauwe bes, framboos, aardbeien, kers,  economie en schadetaxatie fruit breed
Regio: Europa

M +31 (0)6 53 37 50 99
E a.streef@delphy.nl

Alex van Klink

Onderzoeker Improvement Centre
Expert: Onderzoek glastuinbouw

Regio: Nederland, internationaal

T  +31 (0) 6 82 97 32 71
E  a.vanklink@delphy.nl

Angus Coates

Senior Advisor, Expert in Soft Fruit: Strawberry, Cane Fruit, Bush Fruits in UK and Ireland

T + 44 (0) 78 25 83 96 88
E a.coates@delphy.co.uk

Arie Schipper

Senior Adviseur Sierteelt
Regio: Zuid Holland
Expert: Economie en Strategie, Bedrijfsuitrusting

M +31 (0)6 20 39 82 53
E a.schipper@delphy.nl

Barry Dorrestijn

Adviseur Zachtfruit

Expert: aardbeien in substraat, kas, stellingen, trayplanten opkweek
Regio: Europa

M +31 (0)6 57 82 29 85
E b.dorrestijn@delphy.nl

Bas Oudshoorn

Onderzoeker Improvement Centre
Expert: Onderzoek glastuinbouw

Regio: Nederland, internationaal

T  +31 (0) 6 82 80 96 23
E  b.oudshoorn@delphy.nl

Ben Hartog

Senior adviseur Snijbloemen
Expert: Roos
Regio: Nederland, internationaal, Oost-Afrika

M +31(0)6 – 53 83 66 62
E b.hartog@delphy.nl

Bob Bisschops

Adviseur Bloembollen
Regio: Duin- en Bollenstreek, Verenigde Staten, Canada
Expert: Teelt en broei van hyacint, narcis, tulp, muscari en dahlia
Energie-inkoop en -besparing

M +31 (0)6 17 55 21 78
E b.bisschops(at)delphy.nl

Bram Jansen

Adviseur Zachtfruit

Expert: aardbeien glas, substraat, trayplantenopkweek, QMS
Regio: Internationaal

M +32 499 64 79 72
E brja@delphy.be

Cees Oele

Projecten en Innovaties
Expert: Bodem en Biobased productie

T +31 (0)317 491 578
M +31 (0)6 20 39 82 58
E c.oele@delphy.nl

Cor van Oers

Manager Akkerbouw en Vollegrondsgroente
Expert: Projectmanagement, Biomassa, Biobased Innovations Garden

M +31(0) 6 53 42 72 46
E c.vanoers@delphy.nl

David Wood

Senior Advisor, Expert in Soft Fruit: Strawberry, Cane Fruit, Bush Fruits in UK and Ireland

T + 44 (0) 78 60 73 01 84
E d.wood@delphy.co.uk

Dennis Wilson

Senior Advisor / Managing Director, Expert in Soft Fruit (Strawberry, Cane Fruit, Bush Fruits) in UK and Ireland

T + 44 (0) 77 85 34 04 13
E  d.wilson@delphy.co.uk

Erik de Rooij

Senior adviseur Potplanten
Expert: Glastuinbouw, gewastaxaties
Regio: Nederland, internationaal

M +31 (0)6  53 37 52 58
E e.derooij@delphy.nl

Erik Tomassen

Senior Adviseur Vollegrondsgroenten
Regio: Limburg, Oost-Brabant en Duitsland
Expert: Bemesting en gewasbescherming

T  +31 (0) 6 34 65 88 20
E e.tomassen@delphy.nl

Eugène van Abeelen

Senior Adviseur Vaste Planten, Sierteelt en Snijbloementeelt
Regio: Gelderland, Brabant en Limburg
Expert: Biologische Boomteelt

M +31 (0)6 53 94 60 72
E e.vanabeelen@delphy.nl

Gerjan Brouwer

Adviseur biologische fruitteelt en agrarisch natuurbeheer
Expert: Biologische fruitteelt, Biodiversiteit, Bemesting, Bijen
Regio: Nederland en Duitsland

M +31 (0)6 53 37 51 03
E g.brouwer@delphy.nl

Gert Voeten

Senior Adviseur Zachtfruit

Expert: Aardbei op substraat, glas en stelling, belichting, trayplantenteelt
Regio: België, Frankrijk

M +32 473 63 42 57
E gv@delphy.be

Guus Braam

Manager Team Bloembollen
Expert: Bloembollenteelt op zand, dahlia, manager
Bodem, water en bemesting

M +31 (0)6 53 81 97 70
E g.braam@delphy.nl

Hans Kok

Adviseur en onderzoeker Bloembollen
Expert: Teelt en broei van lelie, gladiool, iris en QMS, Onderzoek
Regio: Nederland, Internationaal

M +31 (0)6  20 39 82 66
E h.kok(at)delphy.nl

Harm Brinks

Projecten en Innovaties
Expert: Precisielandbouw, Biologische Landbouw
Regio: Nederland, Internationaal (Oost-Europa)

M +31 (0)6 20 42 38 95
E h.brinks@delphy.nl

Harm de Boer

Adviseur Akkerbouw
Regio: Midden Drenthe, Zuid-Oost Friesland, Giethoornse polder
Expert: Pootgoed, Gemengde bedrijven

M +31 (0)6 51 40 94 50
E h.deboer@delphy.nl

Harrie Pijnenburg

Senior Adviseur Zachtfruit en Vollegrondsgroente

Expert: Gewasbescherming aardbeien en vollegrondsgroente
Regio: Nederland en Scandinavië

M +31 (0)6 53 42 75 07
E h.pijnenburg@delphy.nl

Herbert Stolker

Crop Consultant, Zuid Afrika, KZN, Gauteng, Mpumalanga, Limpopo, Eastern Cape regio

T +27 7 2 54 55 757

M+31 (0)06 44 866 940

E h.stolker@delphy.nl

Jaap Grezel

Adviseur Akkerbouw
Regio: Noord Westerwolde
Expert: Techniek, Precisielandbouw, Spuittechniek

M +31 (0)6 10 77 79 44
E j.grezel@delphy.nl

Jan Janssen

Adviseur Zachtfruit

Expert: aardbei onder glas, aardbei in tunnels / stellingen, aardbeien vollegrond, trayplanten opkweek
Regio: Nederland, Duitsland

M +31 (0)6 83 89 95 67

E j.janssen@delphy.nl

 

Jan Salomons

Senior Adviseur Akkerbouw
Regio: Flevoland
Expert: Gewasbescherming

M +31 (0)6 53 15 17 55
T +31 (0)321 388 841
E j.salomons@delphy.nl

Jan Salomons

Jeroen van Buren

Manager Team Glasgroenten en Team Sierteelt
Expert: economie & strategie, management, P&O, mediator
Regio: Nederland, Europa, Internationaal

M +31 (0)6  51 59 14 30
E j.vanburen@delphy.nl

Johan van den Broek

Senior Adviseur Sierteelt, Coniferen en Vaste Planten
Regio: Zuid-Holland en Oost-Nederland
Expert: QMS, Buxus, Bodem & Bemesting

M +31 (0)6 10 92 50 26
E j.vandenbroek@delphy.nl

Johan Wander

Senior Projectmanager Onderzoek Akkerbouw, Vollegrondsgroenten, Mais
Regio: Nederland
Expert: Onderzoek, Quality Carrots, Graszaad, Spuittechnieks

M +31 (0)6 51 37 64 89
E j.wander@delphy.nl

Klaas Walraven

Manager Team Zachtfruit / Adviseur Zachtfruit

Expert: Aardbeien glas en stelling, stekkenteelt kas en trayplantenopkweek
Regio: Nederland, Duitsland, Denemarken, Engeland, Ierland, overige

M +31 (0)6 10 98 63 44
E k.walraven@delphy.nl

Luc Remijn

Adviseur Akkerbouw
Regio: Zuidwest-Nederland
Expert: Akkerbouw, Mechanisatie, Uien, Spuittechniek, Druppelirrigatie

T +31 (0)6 53 26 11 72
E l.remijn@delphy.nl

Marc van Tilburg

Adviseur Zachtfruit

Expert: Aardbeien in kassen, stellingen, trayplantenopkweek, digitalisering/SQMS
Reio: Europa

M +31 (0)6 30 32 71 91
E m.vantilburg@delphy.nl

Mink Vermeer

Senior Project Manager International Worldwide

Manager AgriGulf “let us make your crops better”

M +31 6 20 13 12 06 (WhatsApp/Viber)

E m.vermeer@delphy.nl

Skype: minkve

Paul Hooijman

Manager, Senior Adviseur Akkerbouw
Expert: pootaardappelen, bewaring akkerbouw
Regio: Flevoland en Noord-Holland

M +31 (0)6 51 25 98 97
T +31 (0)321 388 841
E p.hooijman@delphy.nl

Paul van der Nat

Bedrijfsleider Improvement Centre & Vertical Farming
Expert: Glasgroenten
Regio: Nederland, Internationaal.

M +31 (0)6 29 06 08 51
E p.vandernat@delphy.nl

Paul van Elmpt

Senior Adviseur Aardbeien en Vollegrondsgroente

Expert: Aardbei en asperges
Regio: Nederland en Duitsland

M +31 (0)6 53 21 63 24
E p.vanelmpt@delphy.nl

Peter Keijzer

Senior adviseur Potplanten
Expert: eenjarige zomerbloeiers, opkweek-, zaai-, stek-, moederplanten
Nederland, internationaal

M +31 (0)6  53 42 72 41
E p.keijzer@delphy.nl

Piet Smal

Senior Adviseur Snijbloemen
Expert: Alstroemeria
Regio: Nederland, internationaal

M +31(0)6 26 51 87 14
E p.smal@delphy.nl

Remco van Endschot

Senior Adviseur Zachtfruit

Expert: Aardbeien glas, stelling, tunnels, stekkenteelt, trayplanten opkweek, bloemonderzoek
Regio: Nederland

M +31 (0)6 55 80 78 32
E r.vanendschot@delphy.nl

René Corsten

Senior Adviseur Chrysant
Expert: snijbloemen, chrysant
Regio: Midden- en West-Nederland, Internationaal

M +31(0)6 53 37 45 39
E r.corsten@delphy.nl

René van Tol

Manager Team Boomteelt en Adviseur Sierteelt
Regio: Europa, Zuid-Afrika
Expert: Sierteelt, Projecten, Economie en Strategie

M +31 (0)6 20 39 82 56
E r.vantol@delphy.nl

Renould Schiffelers

Senior Adviseur Akkerbouw
Regio: Midden en Zuid-Limburg
Expert: Gewasbescherming, Bemesting en Bedrijfsbegeleiding, Opleiding Licentie-verlenging

T +31 (06) 53 15 17 43
E r.schiffelers@delphy.nl

Rens Smith

Adviseur Glasgroenten

Expert: komkommer, bladgewassen

Regio: Nederland, Internationaal

M +31 (0)6 26 51 86 49

E r.smith@delphy.nl

Roelof Naber

Manager Team Akkerbouw
Regio: Drentse Monden
Expert: Strategisch advies, Bewaring, Uienteelt

M + 31 (0)6 53 15 17 22
E r.naber@delphy.nl

Rudy Devreker

Manager team België
Senior Adviseur Glasgroenten België
Expert: teeltbegeleiding Tomaten
Regio: België

T +32 (0)4 75 72 03 20
E rdv@dlv.be
E r.devreker@delphy.nl

Sigrid Arends

Adviseur Akkerbouw
Regio: Noord Drenthe
Expert: Pootgoedteelt, Vrijlevende Alen, Druppelirrigatie

M +31 (0)6 53 15 18 28
E s.arends@delphy.nl

Stijn Jochems

Onderzoeker Improvement Centre
Expert: Onderzoek glastuinbouw

Regio: Nederland, internationaal

T  +31 (0)6 83 09 69 86
E  s.jochems@delphy.nl

Theo Roelofs

Senior Adviseur Snijbloemen
Expert: Chrysant
Regio: Midden- en Zuid-Nederland, Internationaal

M +31(0)6 53 39 81 07
E t.roelofs@delphy.nl

Wilco Dorresteijn

Senior Adviseur Sierteelt en Vaste Planten
Regio: Zuid Holland, Noord Holland, Friesland, Flevoland
Expert: Gewasbescherming

M +31 (0)6 20 39 82 57
E w.dorresteijn@delphy.nl