land: Zuidwest

28 november 2018

Dominique Cammaert

Onderzoeker Akkerbouw Expert: Graszaad, Onderzoek. Vollegrondsgroente Regio: Zuidwest Nederland T +31(0)6 51 22 97 04 E d.cammaert@delphy.nl Lees meer…

7 januari 2016

Jeroen Zwinkels

Senior Adviseur Paprika en Peper Expert: Gewasbescherming Regio: West-Nederland, Internationaal M +31 (0)6 53 83 57 11 E j.zwinkels@delphy.nl Lees meer…

21 december 2015

Jeroen Willemse

Adviseur Akkerbouw Expert: Economie en Strategie, Biodiversiteit, Biologische Landbouw T +31(0)6  53 33 03 19 E j.willemse@delphy.nl Lees meer…

21 december 2015

Arianne Weij-Verlinde

Secretaresse team Akkerbouw en Vollegrondsgroente Zuidwest-Nederland Regio: Zuidwest-Nederland T +31(0)186 57 30 11 E a.weij@delphy.nl Lees meer…

21 december 2015

Anton van der Velde

Adviseur Akkerbouw Expert: Akkerbouw, Knolselderij, Bewaring T +31(0)6 53 15 17 56 E a.vandervelde@delphy.nl Lees meer…

21 december 2015

Luc Remijn

Adviseur Akkerbouw Regio: Zuidwest-Nederland Expert: Akkerbouw, Mechanisatie, Uien, Spuittechniek, Druppelirrigatie T +31 (0)6 53 26 11 72 E l.remijn@delphy.nl Lees meer…

21 december 2015

Johnny Remijn

Adviseur Akkerbouw Expert: Akkerbouw, Gewasbescherming, Pootgoed Regio: Zuidwest Nederland M +31(0)6 53 26 11 73 E j.remijn@delphy.nl Lees meer…

Johnny Remijn
21 december 2015

Cor van Oers

Manager Akkerbouw en Vollegrondsgroente Expert: Projectmanagement, Biomassa, Biobased Innovations Garden M +31(0) 6 53 42 72 46 E c.vanoers@delphy.nl Lees meer…

21 december 2015

Hans Moggré

Adviseur Akkerbouw Expert: Bodem, Druppelirrigatie, Smart farming T +31(0)6 53 64 60 76 E h.moggre@delphy.nl Lees meer…

21 december 2015

Leen van Marion

Adviseur akkerbouw Expert: Akkerbouw, Graszaad, Aardappelen T +31(0)6 53 42 06 17 E l.vanmarion@delphy.nl Lees meer…

Leen van Marion