land: Noordwest

26 juni 2017

Niek Vedelaar

Adviseur Akkerbouw & Vollegrondsgroenten Regio: Noordwest-Nederland M +31 (0)6 51 60 45 21 T +31 (0)321 38 88 41 E n.vedelaar@delphy.nl Lees meer…

7 januari 2016

Jeroen Zwinkels

Senior Adviseur Paprika en Peper Expert: Gewasbescherming Regio: West-Nederland, Internationaal M +31 (0)6 53 83 57 11 E j.zwinkels@delphy.nl Lees meer…

21 december 2015

Rita Thenu

Secretariaat team Akkerbouw Noordwest-Nederland M +31 (0)6 53 42 72 26 T +31 (0)321 388 821 E r.thenu@delphy.nl Lees meer…

Rita Thenu
21 december 2015

Paul Hooijman

Manager, Senior Adviseur Akkerbouw Expert: pootaardappelen, bewaring akkerbouw Regio: Flevoland en Noord-Holland M +31 (0)6 51 25 98 97 T +31 (0)321 388 841 E p.hooijman@delphy.nl Lees meer…

21 december 2015

Jan Salomons

Senior Adviseur Akkerbouw Regio: Flevoland Expert: Gewasbescherming M +31 (0)6 53 15 17 55 T +31 (0)321 388 841 E j.salomons@delphy.nl Lees meer…

Jan Salomons
21 december 2015

Guus Braam

Manager Team Bloembollen Expert: Bloembollenteelt op zand, dahlia, manager Bodem, water en bemesting M +31 (0)6 53 81 97 70 E g.braam@delphy.nl Lees meer…

15 december 2015

Team Bloembollen en Bolbloemen

Het team Bloembollen van Delphy is een enthousiaste en onafhankelijke groep adviseurs en onderzoekers, met brede praktijkervaring in de teelt van bloembollen, snijbloemen en teelt op pot van bloembolgewassen. Ons werkgebied bevindt zich voornamelijk in de bollengebieden van Noord- en Zuid-Holland. Onze adviezen richten zich op verbeteren en verduurzamen van de bedrijfsvoering, de teelt, bodem, […] Lees meer…

15 december 2015

Team Akkerbouw Noordwest-Nederland

Verschillende ontwikkelingen in de markt hebben invloed op uw bedrijfsvoering. Schaalvergroting, mestbeleid,  ketenvorming, gewasbeschermingsmiddelen of internationalisering zijn voorbeelden van ontwikkelingen die u dwingen om aanpassingen te doen of u de mogelijkheid geven om groter te worden. U streeft naar optimalisatie van de teelt en daarmee van uw bedrijfsresultaten. De adviseurs Akkerbouw & Vollegrondsgroenten van Delphy […] Lees meer…