land: Noordoost

21 december 2015

Wyncko Tonckens

Senior Adviseur Akkerbouw Regio: Groningen M +31 (0)6 53 79 23 22 T +31 (0)321 388 841 E w.tonckens@delphy.nl Lees meer…

Wyncko Tonckens
21 december 2015

Bert Huizinga

Adviseur Akkerbouw Regio: Zuid Westerwolde Expert: Bodem, Bewaring M +31 (0)6 51 50 42 14 E b.huizinga@delphy.nl Lees meer…

21 december 2015

Sigrid Arends

Adviseur Akkerbouw Regio: Noord Drenthe Expert: Pootgoedteelt, Vrijlevende Alen, Druppelirrigatie M +31 (0)6 53 15 18 28 E s.arends@delphy.nl Lees meer…

21 december 2015

Erwin Bakker

Adviseur Akkerbouw Regio: Overijssel, Zuid-Drenthe Expert: Gewasbescherming M +31 (0)6 10 39 66 41 E e.bakker@delphy.nl Lees meer…

21 december 2015

Roelof Naber

Manager Team Akkerbouw Regio: Drentse Monden Expert: Strategisch advies, Bewaring, Uienteelt M + 31 (0)6 53 15 17 22 E r.naber@delphy.nl Lees meer…

21 december 2015

Jaap Grezel

Adviseur Akkerbouw Regio: Noord Westerwolde Expert: Techniek, Precisielandbouw, Spuittechniek M +31 (0)6 10 77 79 44 E j.grezel@delphy.nl Lees meer…

21 december 2015

Harm de Boer

Adviseur Akkerbouw Regio: Midden Drenthe, Zuid-Oost Friesland, Giethoornse polder Expert: Pootgoed, Gemengde bedrijven M +31 (0)6 51 40 94 50 E h.deboer@delphy.nl Lees meer…

21 december 2015

Johan van den Broek

Teeltmanager & Onderzoeker Expert: Bodem & Bemesting Locatie: Onderzoekskwekerij Boomteelt en Vaste Plantenteelt M +31 (0)6 10 92 50 26 E j.vandenbroek@delphy.nl Lees meer…

15 december 2015

Team Akkerbouw Noordoost-Nederland

Verschillende ontwikkelingen in de markt hebben invloed op uw bedrijfsvoering. Schaalvergroting, mestbeleid, ketenvorming, gewasbeschermingsmiddelen of internationalisering zijn voorbeelden van ontwikkelingen die u dwingen om aanpassingen te doen of u de mogelijkheid geven om te groeien. Optimalisatie van de teelt en daarmee van de bedrijfsresultaten is uw streven. Team Akkerbouw & Vollegrondsgroente van Delphy kent de […] Lees meer…